Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zakon Iluminatów ile w nich prawdy?

Na pewno słyszałeś ciekawostki o zakonie Iluminatów, w szkole, pracy, telewizji, na ulicy. Czy wiesz czym tak naprawdę się zajmowali? Bo ja nie wiedziałem i teraz również do końca nie wiem, gdyż jest to organizacja tajna. Teraz ciekawostki jakie udało mi się zdobyć.

Zakon Iluminatów był podzielony na kilka grup np. rozwój nauki i krzewienie idei oświeceniowych – Iluminaci Bawarscy lub zrzeszały przedstawicieli dziedzin paranaukowych – Iluminaci Awiońscy.
Dzisiaj snują się ciekawostki, że zakon Iluminatów miał zniszczyć Kościół katolicki oraz przejąc władze nad światem. Ich atutem była wiedza i pieniądze. Według niektórych, organizacja miała przetrwać wieki, a jej siedzibą miał być Ciekawostkizamek znajdujący się nieopodal miejsca zamieszkiwanego przez papieża – jednak nie wiadomo ile w tym wszystkim prawdy. Inne ciekawostki mówią, że Wielki Zderzacz Hadronów został zbudowany za pośrednictwem Iluminatów i za ich pieniądze. Maszyna działa na zasadzie tworzenia miniaturowych czarnych dziur.

Ciekawostki – Zakon Iluminatów powstał w 1776r. a słowa „New World Order” są powtarzane do tej pory przez polityków, jest to dowód, że zakon nadal istnieje i kontynuuje swoje dążenie do Nowego Porządku Świata.
David Rockefeller – „Obecnie znajdujemy się na krawędzi globalnych przemian.
Wszystko, co potrzebujemy, to odpowiednio wielki kryzys światowy, by narody zaakceptowały Nowy Porządek Światowy”

Pieczęć z piramidą, która jest przedstawiona obecnie na banknocie jednodolarowym, została zaprojektowana przez założyciela zakonu Adama Weishaupta.Ciekawostki
W 1772 roku Weishaupt został profesorem prawa kanonicznego na Uniwersytecie w Ingolstadt , w Bawarii oraz wykładał na uniwersytecie Jezuitów. Zaprzysiągł zniszczenie Kościoła katolickiego i reprezentowanego przezeń chrześcijaństwa. Niektórzy twierdzą, że został wyszkolony w dziedzinie Okultyzmu egipskiego. Stanął na czele iluminatów stanął na jego czele przyjmując pseudonim „Spartacus”. Zakon
Między innymi członek Zakonu Iluminatów był zobowiązany do podania na piśmie swojego szczegółowego życiorysu z uwzględnieniem stosunków rodzinnych i majątkowych jak również co miesiąc składać rodzaj sprawozdania o swoim życiu wewnętrznym, a członkowie wyższych stopni wtajemniczenia mieli pod swoim dozorem dwóch Iluminatów należących do stopni niższych. Od kandydatów wymagano wyznania kompromitujących informacji na swój temat, dotyczących na przykład rozwiązłości seksualnej czy ukrywanych przedtem czynów przestępczych.
Zakon Iluminatów dzielił się na trzy klasy:
I. minerwałów z trzema stopniami:

 • nowicjusza
 • minerwała
 • minervalis iluminatus (iluminatus minor)

II. wolnomularzy z trzema stopniami:

 • ucznia
 • towarzysza
 • mistrza

III. mysteria (tajemnice)

 • małe misterium z dwoma stopniami
 • szkocki nowicjusz (iluminatus major)
 • szkocki rycerz (iluminatus dirigens)
 • średnie misterium z dwoma stopniami
 • mały stopień kapłański (presbyter albo epopta)
 • mały stopień rządcy (regens)
 • wielkie misterium z dwoma stopniami
 • wielki stopień kapłański (magus albo philosophus)
 • wielki stopień rządcy (rex)

Głównymi Celami Iluminatów było:
- zniszczenie monarchii i wszelkich uporządkowanych form rządów
- zniesienie własności prywatnej
- zniesienie patriotyzmu i ducha narodowego
- zniszczenie życia rodzinnego i instytucji małżeństwa oraz ustanowienie grupowego wychowania dzieci
- zniszczenie wszelkiej religii

Chcą odebrać Boga człowiekowi by ten był poddany im.

Iluminizm w USA zapoczątkował Generał William H.Russel, który utworzył tam Zakon Skull & Bones, którego znakiem firmowym jest czaszka, ze skrzyżowanymi piszczelami oraz liczba 322.Ciekawostki Obecnie Zakon ten jest zarejestrowany pod nazwą Russel Trust. Jego członkowie stanowią tzw. „Establishment” czyli elitę polityczną, bankową i finansową USA, zajmując najbardziej eksponowane i decyzyjne miejsca np. Rada Stosunków Zagranicznych. Zajmują się nowojorską giełdą, działają w przemyśle naftowym są dyplomatami. George Bush został członkiem zakonu w 1947 roku.

Zapewne do ich zgromadzenia należeli Hitler czy Stalin. Ile w tym wszystkim prawdy? Tego nie wiem, ale zapraszam was do komentowania. Jeżeli macie inne ciekawostki na ten temat podzielcie się nimi.

 

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>