Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Chuck Norris „Strażnik Texasu”

Dzisiejszy artykuł chciałbym poświęcić Chuckowi Norrisowi. Zapewne każdy o nim słyszał, na jego temat wymyślono wiele żartów. Do końca nie jestem pewien dlaczego? Jednak spróbuje wam przybliżyć osobę Chucka. Mam nadzieję, że spodobają się wam ciekawostki na jego temat.

Ma 8. stopniowy czarny pas w Tae Kwon Do oraz 10. stopniowy czarny pas w Tang Soo Do.
W latach 1968-1974 zdobywał tytuły mistrza świata w wadze średniej. Po zwycięstwie w ostatnim turnieju zakończył karierę sportową.ciekawostki
Założył organizację Kickstart walczącą z przemocą i handlem narkotykami w szkołach.
Wydał autobiografię pod tytułem „The Secret of Inner Strength” („Tajemnica siły wewnętrznej”) oraz „Against All Odds: My Story” („Łamiąc bariery”) – obowiązkowa lektura dla każdego.
Ma dwóch młodszych braci, z których jeden, Wieland, zginął na wojnie w Wietnamie w 1970 roku, a drugi, Aaron, jest producentem filmowym.
W 2009 roku wszczepiono mu endoprotezę stawu biodrowego.

ciekawostkiPo ukończeniu szkoły średniej wstąpił do wojsk lotniczych i stacjonował w Korei. W wojsku przybrał pseudonim Chuck, gdyż wtedy nazywał się Carlos Ray Norris Jr. W Korei poznał sporty walki, trenował m.in. tangsudo. W 1962 roku powrócił do USA i założył szkołę karate, do której uczęszczali między innymi Steve McQueen, który zasugerował mu karierę filmową, ponadto Priscilla Presley i Michael Landon.
Zapewne każdy wie, że zasłynął w roli „Strażnik Texasu”.
Słowacy chcą, by jego imię nosiła przeprawa rowerowa, która połączy przedmieścia Bratysławy z Austrią.

Zapraszam wszystkich do komentowania jeżeli ktoś ma jakieś ciekawostki na temat Chucka Norrisa proszę podać w komentarzach uzupełnimy temat.

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>